ulotka6

Zaczarowany Dzień Dziecka Niepełnosprawnego 2.06.2013 (2)

Wzorem ubiegłych lat w dniu 2.06.2013r., Stowarzyszenie Dobry Brat organizuje po raz kolejny Zaczarowany Dzień Dziecka Niepełnosprawnego.

ulotka6

Ta integracyjna impreza niosąca radość dzieciom z wielu regionów kraju organizowana jest w malowniczych plenerach Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjnego Dobry Brat w Osieku. W trakcie jej trwania na gości czekać będzie wiele atrakcji, wystąpi zespół Feel i artyści niepełnosprawni z woj. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

2.06.2013„ZACZAROWANY DOBRY BRAT „ ZACZAROWANY DZIEŃ DZIECKA
– Impreza Integracyjna w Centrum rehabilitacyjno –Rekreacyjnym Dobry Brat w Osieku

W malowniczych plenerach Centrum Rehabilitacyjno – Rekreacyjnego Dobry Brat nad jeziorem Kałębie, odbędzie się niezwykła impreza integracyjna Zaczarowany Dzień Dziecka Niepełnosprawnego pod patronatem Stowarzyszenia Dobry Brat z udziałem Gwiazd: Feel, teatr Qfer, Interaktywne centrum edukacji EdufFun, Regiment Szwedzki (rekonstruktorzy), Samer Band, Paulina Świeczkowska.

RAMOWY PLAN WYDARZENIA:

11.00 Otwieramy Nasze Bramy!

12:30 Uroczyste rozpoczęcie imprezy.

Powitanie Gości na głównej scenie w Centrum Dobry Brat.
Przedstawienie idei imprezy.
Kilka słów o Stowarzyszeniu Dobry Brat, a także poprzednich edycjach Zaczarowanego Dnia Dziecka.

od 11:00 do 16.00

Przez cały ten czas na Głównej Scenie imprezy grają zaproszone zespoły muzyczne.

– Skacz Jak Piłka! Dalszy ciąg ogromnej frajdy na kolorowym, nadmuchiwanym placu zabaw; punkt programu skierowany szczególnie do młodszych dzieci.

– Jednym Śladem. Pokazy sprawności i umiejętności motocyklistów. W ramach tych pokazów odbywa się również obwożenie chętnych Uczestników efektownymi motocyklami z bezpieczną szybkością i na niewielkim dystansie.

-pokazy militarne

– W świat swoich magicznych spektakli wciągnie zachwyconych widzów Teatr QFER

– NA RATUNEK! – gościć będziemy Strażaków wozu bojowego , każdy chętny młody człowiek będzie mógł zapytać o co tylko chce, zrobić sobie zdjęcie w szoferce. STRAŻACY przypomną jakie są zasady bezpiecznego poruszania się po lesie, dlaczego nie wolno żartować z ogniem i jakie są podstawowe zasady ratujące życie, gdy już stanie się nieszczęście. Pokazy najwyższego wysięgnika w województwie.

13:00 WINDSURFING – pokazy mistrzów na jeziorze KAŁĘBIE. Na scenie rozmowa z Mistrzem świata i olimpijczykami, co daje im sport, kto może spróbować tej dyscypliny i dlaczego warto spróbować

13:00-15.00 dla każdego dziecka „MAŁE CO NIECO” (obiad)

13:30 Rozpoczęcie konkursów na placu zabaw i wręczanie nagród.

Przez Cały czas trwania Imprezy dzieci zabawiać będą członkowie fundacji Dr.Clown.

16:00 Koncert zespołu Feel.

Zakończenie imprezy około godziny 19.00.

WSPIERAJĄ NAS !

Miasto Toruń